Lepíme zatemňovací pásy na přední sklo

Nalepíme vám na přední sklo zatemňovací pás s atestem, aby vás už nikdy nezaslepilo slunce. Vaše jízda bude bezpečnější a pohodlnější za každých okolností.

Výhody zatemňovacích pásů

Homologované zatemňovací pásy na čelní sklo vám zaručí nerušený výhled za každého počasí a ztlumí ostrý sluneční svit – třeba při východu nebo západu slunce. Pracujeme s prvotřídními zatemňovacími pásy NCH 05, které jsou atestované a schválené Ministerstvem dopravy ČR.

Skvělá cena polepu!

Máme pro vás jedinečnou nabídku – zatemňovací pás vám nalepíme za pouhých 800 korun.  

Instalace zatemňovacího pásu

Aby byl polep perfektní, je důležitá příprava. Fólie se před lepením tvaruje a ořezává na vnější straně skla, lepí se na vnitřní sklo. Nutné je odstranit všechny hrubé nečistoty. Až na očištěnou plochu položíme folii a vytvarujeme ji podle skla s pomocí horkovzdušné pistole.

Od okraje skla pak naměříme 16 cm a pásku nalepíme na označené body. Poté ořízneme speciálním nožíkem pro řezání na skle rádius označený páskou.

Až pak můžeme folii nalepit zevnitř okna. Nejdříve perfektně umyjeme vrchní část okna, nalepíme atest a opět namočíme. Fólii přiložíme na okno a  gumovou stěrkou vytlačujeme vodu a vzduch zpod fólie. Vytlačování začínáme v horní části fólie a to vždy od středu ke krajům. Stejným způsobem postupujeme směrem dolů.  Poté se povrch vysuší a je hotovo.

Předáme vám auto se zatemňovacím pruhem na předním skle, která bude skvěle vypadat a nabídne vám bezpečnou a komfortní jízdu.

Přejete si zatemňovací pruh? Kontaktujte nás